Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

/ Dotace, Fondy EU /   obrázkový předěl

Sekce informací o dotačních programech a evropských fondech

obrázkový předěl
Granty (6.50 KB)

V sekci, kterou jste právě zvolili, najdete informace o dotačních programech vyhlašovaných Jihočeským krajem a o programech financovaných z evropských fondů v období 2014-2020.

Na titulní stránce této sekce můžete také využít vpravo umístěný sloupec "Rychlé odkazy", kde jsou umístěny odkazy na související webové stránky.

 

Upozornění: Správce stránek nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů.

 

Uvedené textové informace si také můžete nechat přečíst, a to za použití grafického tlačítka "Přečíst" umístěného pod nadpisem na stránce. K úspěšnému použití služby je potřeba mít na počítači aktivní aplikaci JavaScript a příslušný flash-plugin. Předčítací služba je rovněž funkční i na mobilních zařízeních a telefonech s příslušným softwarovým vybavením, které mají spojení s internetem. Předčítání zajišťuje služba Voice Reader Web.

V prohlížení informací v jednotlivých rubrikách této sekce pokračujte volbou příslušné rubriky z této stránky (menu vlevo). K zobrazení rubrik v jiné sekci použijte hlavní menu (menu v horním řádku).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku