Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

/ Podnikatelé/Nadace/NNO /   obrázkový předěl

Sekce informací pro podnikatele, nadace a neziskové organizace

obrázkový předěl
Obrázek (7.74 KB)

V této sekci, kterou jste právě zvolili, kraj publikuje informace, zaměřené zejména na oblast podnikání a rovněž určené nadacím, neziskovým organizacím a městům a obcím, mikroregionům a dalším ekonomickým subjektům.

Na titulní stránce této sekce můžete také využít vpravo umístěný sloupec "Rychlé odkazy", kde jsou umístěny odkazy na často vyhledávané informace na stránkách kraje (tyto Rychlé odkazy mohou vést i do jiných sekcí stránek).

Z rubriky Informační servery pro podnikání jsou přímo dostupné vybrané internetové zdroje informací - především informační portály, zaměřené na pomoc podnikání, rejstříky živnostníků a podnikatelů, portály k daňové problematice a internetové stránky institucí, zaměřených na podporu podnikání. V rubrice Důležité odkazy pro podnikání v EU najdete informační zdroje, zaměřené na celou EU.

 

Upozornění: Správce stránek Jihočeského kraje nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů.

 

Uvedené textové informace si také můžete nechat přečíst, a to za použití grafického tlačítka "Přečíst" umístěného pod nadpisem na stránce. K úspěšnému použití služby je potřeba mít na počítači aktivní aplikaci JavaScript a příslušný flash-plugin. Předčítací služba je rovněž funkční i na mobilních zařízeních a telefonech s příslušným softwarovým vybavením, které mají spojení s internetem. Předčítání zajišťuje služba Voice Reader Web.

V prohlížení informací v jednotlivých rubrikách této sekce pokračujte volbou příslušné rubriky z této stránky (menu vlevo). K zobrazení rubrik v jiné sekci použijte hlavní menu (menu v horním řádku).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku