Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

/ Občan a úřady /   obrázkový předěl

Sekce určená osobám s aktivním občanským postojem

obrázkový předěl
Obrázek (7.61 KB)

Tato sekce, kterou jste právě zvolili, osloví zejména jednotlivce s aktivním občanským postojem.

Dostupné jsou zde základní dokumenty z oblasti lidských a občanských práv. Nezapomínáme ani na handicapované spoluobčany, rovněž najdete rubriku, věnovanou dětem - oblasti náhradní rodinné péče.

Na titulní stránce této sekce můžete také využít vpravo umístěný sloupec RYCHLÉ ODKAZY, kde jsou umístěny odkazy na často vyhledávané informace na stránkách kraje.

Z rubriky Užitečné odkazy jsou přímo dostupné vybrané internetové stránky důležitých institucí ČR a dálkový přístup do systému Czechpoint.

 

Upozornění: Správce stránek Jihočeského kraje nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů.

 

Uvedené textové informace si také můžete nechat přečíst, a to za použití grafického tlačítka "Přečíst" umístěného pod nadpisem na stránce. K úspěšnému použití služby je potřeba mít na počítači aktivní aplikaci JavaScript a příslušný flash-plugin. Předčítací služba je rovněž funkční i na mobilních zařízeních a telefonech s příslušným softwarovým vybavením, které mají spojení s internetem. Předčítání zajišťuje služba Voice Reader Web.

V prohlížení informací v jednotlivých rubrikách této sekce pokračujte volbou příslušné rubriky z této stránky (menu vlevo). K zobrazení rubrik v jiné sekci použijte hlavní menu (menu v horním řádku).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku