Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

/ Samospráva kraje /   obrázkový předěl

Sekce informací o samosprávných orgánech Jihočeského kraje

obrázkový předěl
Obrázek (6.74 KB)

V této sekci, kterou jste právě zvolili jsou zveřejňovány informace o práci Zastupitelstva Jihočeského kraje a jím zřizovaných výborů, Rady Jihočeského kraje a jejích komisí a o práci hejtmanky Jihočeského kraje. Rovněž se můžete seznámit s pravomocemi jednotlivých orgánů Jihočeského kraje, termíny jejich jednání, zápisy a dokumenty z již uskutečněných jednání, můžete si poslechnout zvukové záznamy z jednání zastupitelů a seznámit se s přehledem hlasování jednotlivých zastupitelů. Na titulní stránce této sekce můžete také využít vpravo umístěný sloupec "Rychlé odkazy", kde jsou umístěny odkazy na často vyhledávané informace na stránkách kraje.

Z rubriky Užitečné odkazy jsou přímo dostupné vybrané internetové stránky důležitých institucí.

 

Upozornění: Správce stránek Jihočeského kraje nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů.

 

Uvedené textové informace si také můžete nechat přečíst, a to za použití grafického tlačítka "Přečíst" umístěného pod nadpisem na stránce. K úspěšnému použití služby je potřeba mít na počítači aktivní aplikaci JavaScript a příslušný flash-plugin. Předčítací služba je rovněž funkční i na mobilních zařízeních a telefonech s příslušným softwarovým vybavením, které mají spojení s internetem. Předčítání zajišťuje služba Voice Reader Web.

V prohlížení informací v jednotlivých rubrikách této sekce pokračujte volbou příslušné rubriky z této stránky (menu vlevo). K zobrazení rubrik v jiné sekci použijte hlavní menu (menu v horním řádku).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku