Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Lyžujeme v jižních Čechách

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Náhled titulní stránky portálu (33.05 KB)

Internetový portál Lyzujemevjiznichcechach.cz vznikl v rámci stejnojmenného projektu občanského sdružení Jihočeský patriot a Jihočeského kraje. Cílem tohoto projektu je shromáždění jihočeských skiareálů pod hlavičku jednotného lyžařského regionu, nabízejícího komplexní sportovní vyžití pro všechny obyvatele i návštěvníky jižních Čech. Posláním toho projektu je především podpora cestovního ruchu a sportu Jihočeského kraje. Každý návštěvník má prostřednictvím tohoto portálu možnost zvolit si lyžařské středisko nejlépe vyhovující jeho potřebám, naplánovat si trasu, vyhledat ceny vleků a lanovek, zkontrolovat aktuální stav sněhové pokrývky včetně předpovědi počasí na nejbližší dny. Za pravdivost údajů odpovídají jednotlivá lyžařská střediska.

Na portálu dále naleznete užitečné orientační body v podobě servisů a půjčoven lyžařského vybavení, restauračních a ubytovacích zařízení, parkovišť a dalších subjektů činných v cestovním ruchu. Začínající lyžaři naleznou na těchto stránkách mnoho užitečných rad a pokynů. Milovníci běhu na lyžích mohou vybírat z široké nabídky běžeckých tratí, nebo si pomocí shoutboardu sdělovat polohy tratí nových.

Přejít na portál Lyzujemevjiznichcechach.cz.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku