Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

SROP - Grantová schémata - 6. výzva (2007- ukončen příjem žádostí)

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

!POZOR! Podklady k vyplnění finančních výkazů naleznete na této adrese: czechinvest.org/informace-k-vykazum.

Žádosti je možno podávat zpracované výhradně v elektronickém formuláři ELZA.

Aplikace pro elektronické vyplňování žádostí ELZA - 6. kolo (elza_6_kolo.zip) (2087.58 KB) Aplikace pro elektronické vyplňování žádostí ELZA - 6. kolo (elza_6_kolo.zip)

Žádost je možno předložit od 15.1.2007 a musí být doručena nejpozději dne 28.2.2007 do 12:00 hodin. Všechny žádosti doručené po tomto termínu nebudou přijaty.

Seznam přijatých žádostí (25.84 KB) Seznam přijatých žádostí

Seznam žádostí 6. kola výzvy GS Jihočeského kraje schválených k financování (24.62 KB) Seznam žádostí 6. kola výzvy GS Jihočeského kraje schválených k financování

Opatření 1.1 - GS na podporu drobných podnikatelů

Na základě dohody mezi Ministerstvem pro místní rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu budou žadatelé v rámci 6. kola výzvy GS SROP na podporu drobných podnikatelů v Jihočeském kraji postupovat dle verze 1.5 Pokynů pro žadatele, obsažené v příloze Oznámení, pokyny pro žadatele a povinné přílohy (1_1_dp.zip) níže.

Oznámení, pokyny pro žadatele a povinné přílohy (1_1_dp.zip) (861.34 KB) Oznámení, pokyny pro žadatele a povinné přílohy (1_1_dp.zip)

Opatření 4.1.2 - GS na podporu regionálních a místních služeb cestovního ruchu v Jihočeském kraji pro podnikatelské subjekty.

Oznámení, pokyny pro žadatele a povinné přílohy (4_1_2_msp.zip) (764.50 KB) Oznámení, pokyny pro žadatele a povinné přílohy (4_1_2_msp.zip)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku