Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Programy v gesci OSVZ vyhlášené 4.7.2006

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Podpora programů a projektů protidrogové politiky v Jihočeském kraji - II.kolo
Příspěvek je určen zejména na podporu Minimální sítě služeb v drogové oblasti v roce 2006, tedy programy řešící základní aktivity krajské protidrogové politiky. Prioritou č.1 je dopodpoření projektů, které byly do tohoto kola přesunuty z I.kola. Prioritou č.2 je dopodpoření programů, zařazených do minimální sítě protidrogových služeb Jihočeského kraje. Podmínkou pro zařazení každého projektu do dalšího posuzování je jeho osobní předjednání s krajským protidrogovým koordinátorem.

Soubory, potřebné ke zpracování žádosti (balíček .zip) (131.81 KB) Soubory, potřebné ke zpracování žádosti (balíček .zip)

Termín podání žádosti je do 31.7.2006 včetně (rozhoduje razítko podatelny JčK). Žádosti zároveň posílejte elektronicky na e-mail: nerud@kraj-jihocesky.cz.
Poštou zasílané žádosti musí být zaslány na tuto doručovací adresu:
Mgr.Marek Nerud
krajský protidrogový koordinátor
Krajský úřad - Jihočeský kraj
U Zimního stadionu 1952/2
370 76 České Budějovice
Žádosti doručené po termínu nebo na jinou adresu budou vyřazeny. Případné opoždění podání žádosti je nutno předem projednat a to nejpozději do 12:00 hod 28.7.2006

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku